e-mail sitemap strona główna
Tylko dzisiaj!
Promocja dnia

30% taniej

więcej
Wprowadzenie do rachunku prawdopodobieństwa z zadaniami
Cena: 63 44.10 zł

Jak zarabiać kilkadziesiąt dolarów dziennie?

Darmowa część I

więcej
Poznaj sekrety Google AdSense
Cena: 39.97 zł
Visual Studio .NET 2005

Dwie darmowe części

więcej
Sekrety języka C#
Cena: 29.95 zł


Serie wydawnicze


Wrox

Wrox

Książki z tej serii pomogą Ci na każdym etapie Twojej kariery zawodowej. Posługując się przyjaznym językiem umiejętnie wprowadzą Cię w świat tworzenia oprogramowania. Nauczą nie tylko pisania profesjonalnych aplikacji, ale przede wszystkim pozwolą Ci na zdobycie cennych umiejętności, właściwych nawyków podczas pracy oraz programistycznego myślenia.

Vademecum Profesjonalisty

Vademecum Profesjonalisty

Seria "Vademecum profesjonalisty" wykracza daleko poza przeciętne dyskusje o technologii, oferuje praktyczne rady i szczegółowe rozwiązania wielu problemów. Książki z tej serii książki poruszają bardzo zaawansowane zagadnienia praktyczne a każde z nich jest opisywane w sposób szczegółowy i fachowy. Książki z tej serii skierowane są przede wszystkim do zaawansowanych użytkowników komputerów.

Szybki start

Szybki start

Książki z tej serii to same konkrety; nie znajdziesz tu zbędnych teoretycznych rozważań i dygresji. Bogato ilustrowane, napisane przystępnym językiem są doskonałym wprowadzeniem w arkana programu. To źródło cennych wskazówek i podpowiedzi, do którego często będziesz wracać podczas pracy z komputerem.

Po prostu

Po prostu

Ważną i niezwykle istotną zaletą książek z tej serii jest ich przejrzysty układ: ilustracje pokazują sposób wykonania czynności, zaś towarzyszący im tekst jest ograniczony do zwięzłego komentarza. Przyswajanie materiału tą drogą jest łatwiejsze, gdyż czytając podręcznik oswajasz się z wyglądem i zachowaniem programu.

O'Reilly

O'Reilly

Książki Wydawnictwa O'Reilly to źródło rzetelnej wiedzy, podanej w prosty i przystępny sposób. Cechuje je nie tylko bardzo wysoki poziom merytoryczny, ale również przejrzystość i kompleksowość. Stanowią swoiste kompendium wiedzy, przydatne nie tylko programistom i administratorom, lecz wszystkim użytkownikom oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Oficjalny podręcznik (MCSE)

Oficjalny podręcznik (MCSE)

Książki z serii Oficjalny podręcznik są wykorzystywane na kursach i szkoleniach prowadzonych w autoryzowanych centrach firmy Macromedia, są też źródłem oficjalnych materiałów szkoleniowych przygotowanych i zatwierdzonych przez firmę Adobe. Skorzystaj z autoryzowanego źródła wiedzy i poznaj możliwości programów docenianych przez innych użytkowników komputerów.

Leksykon kieszonkowy

Leksykon kieszonkowy

Zwięzłe i wyczerpujące kompendium wiedzy, zawierające niemal wszystkie najistotniejsze dla informatyka-praktyka informacje. W leksykonach kieszonkowych nie znajdziesz wykładów o technologii, ale usystematyzowany opis poleceń, opcji, komend, zmiennych oraz wielu innych elementów, których objaśnień nie musisz już szukać w kilkusetstronicowych opracowaniach.

Księga eksperta

Księga eksperta

Solidne opracowanie, którego lektura stanowi kolejny krok w świat profesjonalnych zastosowań oprogramowania komputerowego. Konkretne zagadnienia omówiono w nich w sposób dogłębny i nad wyraz wyczerpujący. "Księgi eksperta" przeznaczone są do średnio zaawansowanych i zaawansowanych czytelników.

Kanon informatyki

Kanon informatyki

Zostań ekspertem w dziedzinie inżynierii oprogramowania. Książki z tej serii pokażą Ci jak konstruować wydajne i niezawodne oprogramowanie, zarządzać procesem wytwórczym i kierować zespołem programistów. Książki skierowane są dla studentów informatyki. Stanowią również podstawę dla osób prowadzących wykłady i ćwiczenia na wyższych uczelniach.

F/x

F/x

Książki wchodzące w skład serii F/x napisane są przez ekspertów w danej dziedzinie. Znajdujące się w nich liczne efektowne przykłady służą nie tylko do nauki programu, ale pokazują zaawansowane metody pracy współczesnego grafika z nowoczesnym oprogramowaniem. Do wszystkich książek dołączone są CD-ROM-y, zawierające perfekcyjnie dopracowane przykłady.

Dla każdego

Dla każdego

Książki z tej serii to poradniki, które przydadzą się każdemu, kto poważnie myśli o rozwoju komputerowych umiejętności. Książki z tej serii pozwolą Ci usystematyzować zdobytą wiedzę, umożliwią poznanie większości opcji i poleceń, podpowiedzą, jak optymalnie wykorzystać funkcje programu.

Czarna księga

Czarna księga

Seria ta obejmuje książki poświęcone zasadniczym i najważniejszym tematom danego zagadnienia. Napisane są w sposób zwięzły, często zawierają mało znane, a bardzo przydatne informacje, co niewątpliwie stanowi ich niebagatelną zaletę. Czarne księgi są przeznaczone dla średnio zaawansowanych użytkowników oprogramowania komputerowego.

Ćwiczenia zaawansowane

Ćwiczenia zaawansowane

Seria ta to kolejny etap na drodze doskonalenia umiejętności informatycznych. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy pierwsze kroki mają już za sobą i chcieliby pogłębić swoją wiedzę. Książki z tej serii mogą stanowić zarówno materiał do samodzielnego poznawania, jak i pomoc dydaktyczną dla uczestników kursów komputerowych.

Ćwiczenia praktyczne

Ćwiczenia praktyczne

Ćwiczenia praktyczne to seria przeznaczona dla tych czytelników, którzy pragną od podstaw poznać konkretny temat. Książki te składają się z ćwiczeń, dzięki czemu czytelnik stopniowo zgłębia dane zagadnienia, mając jednocześnie możliwość systematycznego sprawdzania swojej wiedzy. Napisane przejrzystym i prostym językiem, bogato ilustrowane, z licznymi przykładami są łatwą lekturą nawet dla tych, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki.

Core

Core

Cykl książek przeznaczonych dla programistów. To praktyczne przewodniki, uczące programistycznego myślenia, bogate w przykładowe kody i fachowe rady. Zawarta w książkach wiedza pomoże Ci rozwiązać nawet najbardziej złożony problem. Jeśli programowanie traktujesz serio, to książki "Core" będą doskonałą pomocą w drodze do sukcesu.

Biblia

Biblia

Biblie oparte są o schemat: POZNAJ - NAUCZ SIĘ - WYKORZYSTAJ są przydatną lekturą nawet dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w świecie zaawansowanych aplikacji i języków programowania jak i do średnio zaawansowanych i zaawansowanych użytkowników.

ABC

ABC

W tej serii szczególny nacisk położony jest na prostotę przekazu. Praca z książkami z serii "ABC" to doskonały sposób na stworzenie solidnych podstaw do dalszej nauki. Jeśli natomiast Twoim zamiarem jest opanowanie obsługi programu komputerowego w stopniu średnio zaawansowanym, książki "ABC" to najwłaściwszy wybór.

Inne

Inne

Tutaj znajdują się wszystkie pozostałe publikacje, które nie zostały przydzielone do poszczególnych serii wydawniczych.
najlepszy symetryczny bezprzewodowy internet zawoja telefon | zajdzyj Serwis komputerowy ursus naprawimy wszystko | noclegi nad morzem w domkach wolne domki nad morzem Pustkowo last minute domki nad morzem | serwisy herbaciane warszawa | Największy sklep numizmatyczny dla Numizmatyka, i z darmową wyceną skup monet przedstawiamy cennik monet, oraz ceny monet w skupie. Kupujemy najwięcej!